Uniwersalne
Gene06.jpg

Specjalne okazje
Spec06.jpg

Romantyczne
Roma01.jpg

Dzieci i rodzina
B&K08_06mf3.jpg

Projekty - Pierwsza Komunia Święta
Wzór K4 - Komunia Święta

Wzór K1 - Komunia Święta
Menu główne płyty DVD.

Sport i rywalizacja
Spor04.jpg

Projekty - Pamiątka Ślubu
W8 - Nasz Ślub

Romantyczne
Roma16_205.jpg

Wzór W4 - Pamiątka Ślubu
Menu główne płyty DVD.
Wstęp arrow Wstęp
Witamy na stronie vhs2dvd.pl
Studio nagrań kończy swoją działalność z dniem 31 grudnia 2015r. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług do dnia 23 grudnia.

Zajmujemy się przegrywaniem i archiwizacją nagrań audio i wideo zapisanych na wszystkich popularnych nośnikach analogowych i cyfrowych.

High Definition Full HD & HP Ready Nowość - ruszamy z usługami dla posiadaczy kamer HD.
Posiadaczom kamer HD z twardym dyskiem lub z inną pamięcią stałą pragniemy zaoferować usługę przegrania filmu do najnowszego formatu wideo Full HD - AVCHD (MPEG-4 H.264) w cenie 50 zł za godzinę materiału. W przypadku tej usługi film może być nagrany w jednym z dwóch wariantów do wyboru, oczywiście przy zachowaniu jakość oryginału, czyli nawet Full HD 1080i/p. Film możemy zapisać w formacie DVD-BDMV (AVCHD H.264i), zgodnym z nowymi odtwarzaczami Blu-ray lub zapisać na płytę DVD w formacie pliku wideo do odtwarzania w komputerze (kodowanie AVCHD H.264p). Istnieje również możliwość przegrania filmu z kamery HD do tradycyjnego formatu PAL/NTSC, czyli płyty DVD-Video w cenie 30zł za godzinę filmu. Więcej szczegółów niebawem.

Usługi WideoW chwili obecnej jesteśmy w stanie zrealizować usługę konwersji materiału filmowego z wszystkich kaset wideo, nagranych w dowolnym formacie. Posiadamy magnetowidy multisystemowe, dzięki którym, oprócz kaset z Polski, potrafimy zgrać materiał kolorowy z USA, Australii, Afryki, Francji, Kanady, czy Rosji. Posiadamy również sprzęt do przegrywania filmów z  wszystkich amatorskich kamer, zarówno analogowych i cyfrowych z Europy i Ameryki.
Dla uproszczenia oferty konwersji nagrań wideo, wprowadziliśmy 3 rodzaje usług zróżnicowane pod względem sposobu konwersji, obróbki oraz wyglądu końcowego CD/DVD. Państwa zamówienie może zostać zrealizowane zgodnie z usługą: "tak jak leci", "prosty montaż" lub "exclusive".

Usługi AudioDigitalizacja kaset magnetofonowych do formatu CD AUDIO i MP3.
Proponujemy usługę konwersji z popularnych w latach 80-90 kaset magnetofonowych do formatu CD Audio (raw pcm), wav lub mp3. Pełna lista realizowanych przez nas usług znajduje się w zakładce Oferta.


SkanowanieW naszej ofercie nie mogło również zabraknąć skanowania klisz i slajdów fotograficznych. Wykonujemy usługę skanowania slajdów, czyli pozytywów 35mm w ramkach i w paskach po 6 ujęć, negatywów 35mm z klisz czarno-białych, negatywów 35mm z klisz kolorowych. Opis usługi znajduje się w zakładce Skanowanie.


Zapraszamy do skorzystania  z naszych usług.

Kalkulator cenowy

Koszt nagrania filmu:
15 zł*

Twój film zapisany na VHS
o długości 1 godzin(y)
zostanie przegrany na
1 płyt(y) DVD.
Wybrałeś usługę
tak jak leci

Usługa
Źródło
Długość
Wynik
Menu DVD
*W cenę wliczony jest markowy nośnik DVD/CD. Każda kaseta jest liczona osobno. Sumowanie po czasie następuje przy zamówieniach większych niż 30 godzin.

Gościmy

Aktualnie jest 62 gości online