Wzór S1 - Studniówka
Menu 2 wyboru scen.

Wzór K5 - Komunia Święta
Menu scen płyty DVD.

Wzór W1 - Pamiątka Ślubu
Menu główne płyty DVD.

Podróże i turystyka
Vaca08.jpg

Podróże i turystyka
Vaca03.jpg

Wzór P1 - Pamiątkowe video
Menu wyboru scen.

Wzór K1 - Komunia Święta
Menu główne płyty DVD.

Biznes i ekonomia
Corp04.jpg

Wzór K2 - Komunia Święta
Menu główne płyty DVD.

Projekty - Pamiątka wideo - WAKACJE
Wzór P4 - Niezapomniane chwile

Uniwersalne
Gene10.jpg

Romantyczne
Roma14_101.jpg

Romantyczne
Roma04.jpg

Projekty - Pierwsza Komunia Święta
Wzór K4 - Komunia Święta

Romantyczne
Roma10_016.jpg

Romantyczne
Roma09_002.jpg

Sport i rywalizacja
Spor07.jpg

Specjalne okazje
Spec01.jpg

Specjalne okazje
Spec05.jpg

Uniwersalne
Gene02.jpg
Wstęp arrow Oferta arrow Prosty montaż
Oferta "prosty montaż"
Ofetra "prosty montaż" to najlepszy sposób, aby Państwa film znalazł się na płycie DVD. Usługa jest dostępna również dla tych z Państwa, którzy chcieliby cieszyć się swoimi nagraniami na płycie CD, np. VCD, AVI/XviD lub inny.
Dzięki pełnej obróbce komputerowej materiał końcowy jest bardzo wysokiej jakości. Kodowanie obrazu do formatu wynikowego, np. MPEG-2 DVD  jest zawsze realizowane przy najwyższych parametrach obrazu, np. strumień wideo wypełnia całą przestrzeń na płycie DVD. Dla porównania czas kompresji 1 godziny materiału twra tutaj około 2-3 godzin (na komputerze z procesorem Intel(R) Pentium 4 3 GHz HT z 1 GB pamięci RAM).
Jakość filmu jest taka sama jak w przypadku usługi "exclusive". Różnica polega na oprawie graficznej materiału, brak interaktywnego  MENU DVD oraz poligrafii.

W ofercie "prosty montaż", dzięki komputerowej obróbce możemy dokonać, czasem wręcz koniecznej korekcji obrazu, np. poprawić jasność, kontrast, nasycenie koloru. Możemy również usunąć te fragmenty filmu, które uległy już całkowitej degradacji, na życie Państwa możemy wyciąć  nieudane sceny, połączyć sceny z różnych kaset, poprawić ścieżkę dzwiękową, itd.

Następnym udogodnieniem w ofercie "prosty montaż" jest możliwość dokładnego zaplanowania poszczególnych scen, czyli tzn. rozdziałów. Rozdziały upraszczają nawigację po filmie i pozwalają zawsze przesunąć materiał do ulubionej sceny. W przypadku oferty "tak jak leci" podział na rozdziały jest dokonywany automatycznie, tutaj natomiast rozdziały wstawiamy w dowolnym miejscu, np. według opisu przygotowanego przez Państwa, według naszego uznania - "zdrowego rozsądku", na początku ważniejszych scen lub scen co około 10 minut.

W usłudze "prosty montaż" cały film zawsze przeglądamy dlatego jesteśmy w stanie dokładnie kontrolować cały materiał w tym również dokadnie zaplanować poszczególne rozdziały filmu.
(Podział na rozdziały nie dotyczy płyt CD AVI/XviD).


W porównaniu do usługi "exclusive" DVD, wydanie "prosty montaż" DVD pozbawione jest interkacyjnego menu DVD z podziałem na wybrane sceny. Po włożeniu do odtwarzacza emisja filmu rozpocznie się automatycznie, tak jak w przypadku kasety VHS. Różnica polega na tym, że materiał zawsze będzie rozpoczynał się od początku.
Film podzielony jest na rozdziały, nawigacja między nimi jest możliwa przy pomocy przewijania do następnej sceny, zazwyczaj przycisk >>| lub Next na pilocie.

W ofercie "tak jak leci" nośnik, tj. płyta CD lub DVD pozbawiona jest poligrafii, a pudełko nie ma eleganckiej, okolicznościowej obwoluty.

Koszt przegrania jednej godziny materiału w ofercie "prosty montaż" wynosi 28 zł.

Uwaga !!!
Do oferty "tak jak leci" i "prosty montaż" można dołączyć Menu DVD. Menu możecie Państwo wybrać w naszej Galerii Menu DVD ( już prawie 100 wzorów). Przy zamównieniu proszę podać nazwę, która zamieszczona jest pod zdjęciem wzoru. Koszt usługi Menu DVD do oferty "tak jak leci" i "prosty montaż" wynosi dodatkowo 5 zł do każdej płyty DVD.

Twój film może wyglądać profesjonalnie... zobacz galerię exclusive

Kalkulator cenowy

Koszt nagrania filmu:
15 zł*

Twój film zapisany na VHS
o długości 1 godzin(y)
zostanie przegrany na
1 płyt(y) DVD.
Wybrałeś usługę
tak jak leci

Usługa
Źródło
Długość
Wynik
Menu DVD
*W cenę wliczony jest markowy nośnik DVD/CD. Każda kaseta jest liczona osobno. Sumowanie po czasie następuje przy zamówieniach większych niż 30 godzin.

Gościmy

Aktualnie jest 23 gości online