Dzieci i rodzina
B&K03.jpg

Sport i rywalizacja
Spor09.jpg

Romantyczne
Roma11_031.jpg

Wzor C1 - Pamiątka Chrztu Świętego
Obwoluta i płyta DVD.

Wzór W1 - Pamiątka Ślubu
Menu główne płyty DVD.

Wzór P2 - Pamiątka wakacji
Pudełko DVD i nośnik z etykietą.

Projekty - Pamiątka Ślubu
W11 - Nasz Ślub

Wzór S1 - Studniówka
Menu główne płyty DVD.

Sport i rywalizacja
Sport17_www004.jpg

Biznes i ekonomia
Corp13_04mf3.jpg

Sport i rywalizacja
Spor12_09mf3.jpg

Podróże i turystyka
Vaca03.jpg

Romantyczne
Roma13_072.jpg

Podróże i turystyka
Moti03.jpg

Wzór K3 - Komunia Święta
Menu wyboru scen.

Podróże i turystyka
Vaca04.jpg

Sport i rywalizacja
Spor13_07mf3.jpg

Sport i rywalizacja
Spor01.jpg

Sport i rywalizacja
Sport17_www004.jpg

Projekty - Pierwsza Komunia Święta
Wzór K8 - Komunia Święta
Wstęp arrow Oferta arrow Prosty montaż
Oferta "prosty montaż"
Ofetra "prosty montaż" to najlepszy sposób, aby Państwa film znalazł się na płycie DVD. Usługa jest dostępna również dla tych z Państwa, którzy chcieliby cieszyć się swoimi nagraniami na płycie CD, np. VCD, AVI/XviD lub inny.
Dzięki pełnej obróbce komputerowej materiał końcowy jest bardzo wysokiej jakości. Kodowanie obrazu do formatu wynikowego, np. MPEG-2 DVD  jest zawsze realizowane przy najwyższych parametrach obrazu, np. strumień wideo wypełnia całą przestrzeń na płycie DVD. Dla porównania czas kompresji 1 godziny materiału twra tutaj około 2-3 godzin (na komputerze z procesorem Intel(R) Pentium 4 3 GHz HT z 1 GB pamięci RAM).
Jakość filmu jest taka sama jak w przypadku usługi "exclusive". Różnica polega na oprawie graficznej materiału, brak interaktywnego  MENU DVD oraz poligrafii.

W ofercie "prosty montaż", dzięki komputerowej obróbce możemy dokonać, czasem wręcz koniecznej korekcji obrazu, np. poprawić jasność, kontrast, nasycenie koloru. Możemy również usunąć te fragmenty filmu, które uległy już całkowitej degradacji, na życie Państwa możemy wyciąć  nieudane sceny, połączyć sceny z różnych kaset, poprawić ścieżkę dzwiękową, itd.

Następnym udogodnieniem w ofercie "prosty montaż" jest możliwość dokładnego zaplanowania poszczególnych scen, czyli tzn. rozdziałów. Rozdziały upraszczają nawigację po filmie i pozwalają zawsze przesunąć materiał do ulubionej sceny. W przypadku oferty "tak jak leci" podział na rozdziały jest dokonywany automatycznie, tutaj natomiast rozdziały wstawiamy w dowolnym miejscu, np. według opisu przygotowanego przez Państwa, według naszego uznania - "zdrowego rozsądku", na początku ważniejszych scen lub scen co około 10 minut.

W usłudze "prosty montaż" cały film zawsze przeglądamy dlatego jesteśmy w stanie dokładnie kontrolować cały materiał w tym również dokadnie zaplanować poszczególne rozdziały filmu.
(Podział na rozdziały nie dotyczy płyt CD AVI/XviD).


W porównaniu do usługi "exclusive" DVD, wydanie "prosty montaż" DVD pozbawione jest interkacyjnego menu DVD z podziałem na wybrane sceny. Po włożeniu do odtwarzacza emisja filmu rozpocznie się automatycznie, tak jak w przypadku kasety VHS. Różnica polega na tym, że materiał zawsze będzie rozpoczynał się od początku.
Film podzielony jest na rozdziały, nawigacja między nimi jest możliwa przy pomocy przewijania do następnej sceny, zazwyczaj przycisk >>| lub Next na pilocie.

W ofercie "tak jak leci" nośnik, tj. płyta CD lub DVD pozbawiona jest poligrafii, a pudełko nie ma eleganckiej, okolicznościowej obwoluty.

Koszt przegrania jednej godziny materiału w ofercie "prosty montaż" wynosi 28 zł.

Uwaga !!!
Do oferty "tak jak leci" i "prosty montaż" można dołączyć Menu DVD. Menu możecie Państwo wybrać w naszej Galerii Menu DVD ( już prawie 100 wzorów). Przy zamównieniu proszę podać nazwę, która zamieszczona jest pod zdjęciem wzoru. Koszt usługi Menu DVD do oferty "tak jak leci" i "prosty montaż" wynosi dodatkowo 5 zł do każdej płyty DVD.

Twój film może wyglądać profesjonalnie... zobacz galerię exclusive

Kalkulator cenowy

Koszt nagrania filmu:
15 zł*

Twój film zapisany na VHS
o długości 1 godzin(y)
zostanie przegrany na
1 płyt(y) DVD.
Wybrałeś usługę
tak jak leci

Usługa
Źródło
Długość
Wynik
Menu DVD
*W cenę wliczony jest markowy nośnik DVD/CD. Każda kaseta jest liczona osobno. Sumowanie po czasie następuje przy zamówieniach większych niż 30 godzin.

Gościmy

Aktualnie jest 53 gości online