Wzór W4 - Pamiątka Ślubu
Pudełko DVD i nośnik z etykietą.

Projekty - Nasze dzieci - Przedszkole i szkola
B4 - Pamiątka ze szkoły, czyli z kamerą na zajęcia

Sport i rywalizacja
Spor08.jpg

Romantyczne
Roma04.jpg

Wzór K5 - Komunia Święta
Megu główne płyty DVD.

Uniwersalne
Gene05.jpg

Wzór P1 - Pamiątkowe video
Pudełko DVD i nośnik z etykietą

Specjalne okazje
Spec01.jpg

Projekty - Pamiątka Chrztu Świętego
Wzór C2 - Pamiątka Chrztu Świętego

Dzieci i rodzina
B&K03.jpg

Sport i rywalizacja
Sport17_www004.jpg

Projekty - Pamiątka Ślubu
W9 - Nasz Ślub

Projekty - Pamiątka Ślubu
W12 - Nasz Ślub

Romantyczne
Roma13_072.jpg

Biznes i ekonomia
Corp09.jpg

Uniwersalne
Gene01.jpg

Specjalne okazje
Spec05.jpg

Sport i rywalizacja
Spor12_09mf3.jpg

Biznes i ekonomia
Corp02.jpg

Wzór S1 - Studniówka
Menu 1 wyboru scen.
Wstęp arrow Oferta arrow Tak jak leci
Oferta "tak jak leci"
Oferta "tak jak leci" to najprostszy i najtańszy sposób, aby Państwa film znalazł się na płycie DVD lub CD. Jak sama nazwa wskazuje - film na płycie DVD/CD będzie wyglądał tak, jak materiał filmowy zapisany na Państwa nośniku, np. kasecie VHS.

Digitalizacja cyfrowa teraz również w tak jak leci
Teraz  w "tak jak leci" jeszcze lepsza jakość.

Usługa "tak jak leci" skierowana jest dla tych z Państwa, którzy chcą szybko przegrać dużą ilość materiału lub zamierzają sami dokonać obróbki wideo, a nie dysponują profesjonalnym sprzętem do konwersji materiału wideo z postaci analogowej na cyfrową.

Uwaga! Nowość w "tak jak leci".
Dzięki wprowadzeniu nowych technik digitalizacji obrazu usługa "tak jak leci" jest teraz wykonywana z użyciem sprzętu komputerowego. Materiał filmowy w czasie rzeczywistym jest zapisywany do formatu DVD, MPEG-2 lub AVI. Próbkowanie obrazu odbywa się sprzętowo z jakością PAL DV (720x576pix/25 kl/sek) lub NTSC DV (720x480pix/29,97 kl/sek). Dzięki tej technologii materiał jest zawsze zapisywany w jak najlepszej jakości, przy maksymalnym wypełnieniu nośnika (płyty CD/DVD). W przypadku, gdy zdecydujecie się Państwo zapisać swoje filmy do formatu DVD, film będzie automatycznie podzielony na sceny, co 10 minut. Dźwięk zostanie nagrywany w jakości lepszej niż płyty CD (48 kHz, 16-bit, Stereo).

Teraz możecie wybrać w jakim formacie będzie zapisany film.
Do wyboru w "tak jak leci" mamy:
  • format DVD, max 2 godziny materiału na płycie, podział filmu na sceny co 10 minut (tak jak poprzednio w "tak jak leci"),
  • format MPEG-2, nagrany na płycie DVD, max 2 godziny filmu (najlepsza jakość filmu - 1 godzina na płycie), bardzo dobry format do obróbki wideo zwłaszcza nagrany z jakością 1 godzina na płycie, plik z filmem zajmuje około 4 GB,
  • format AVI XviD, nagrany na płycie CD lub DVD, max 1 godzina na płycie CD i 6 godzin na płycie DVD ( najlepsza jakość filmu - 2 godziny 20 minut na płycie DVD), dzięki bardzo dużej kompresji XviD i DivX znakomicie nadaje się do magazynowania dużej ilości nagrań, dobry do przenoszenia między komputerami (1 godzina filmu mieści się na płycie CD), zapisany w najlepszej jakości bardzo dobrze nadaje się do dalszej obróbki, przy czym zajmuje dwa razy mniej od formatu MPEG-2.

W tej usłudze możliwość korekcji materiału sprowadza się tylko do ustawienia jakości obrazu i głośności dźwięku, nie możemy wyciąć nieudanych scen, poprawić jakość obrazu i dźwięku, dokonać ręcznego podziału na sceny. Możliwość obróbki wideo mają Państwo w usłudze "prosty montaż" i "exclusive".

Wydanie "tak jak leci" pozbawione jest interakcyjnego menu z podziałem na wybrane sceny.
Film podzielony jest automatycznie na sceny, co  10 minut, nawigacja między nimi jest możliwa przy pomocy przewijania do następnej sceny, zazwyczaj przycisk >>| lub Next na pilocie.

W ofercie "tak jak leci" płyta DVD pozbawiona jest poligrafii, a pudełko nie ma eleganckiej, okolicznościowej obwoluty.

Koszt przegrania jednej godziny materiału w ofercie "tak jak leci" jest bardzo niski i wynosi 15 zł. (cena zawiera nośnik Sony DVD+R lub Sony DVD-R).

Uwaga !!!
Teraz do oferty "tak jak leci" i "prosty montaż" można dołączyć Menu DVD. Menu możecie Państwo wybrać w naszej Galerii Menu DVD ( już prawie 100 wzorów). Przy zamównieniu proszę podać nazwę, która zamieszczona jest pod zdjęciem wzoru. Koszt usługi Menu DVD do oferty "tak jak leci" i "prosty montaż" wynosi dodatkowo 5 zł do każdej płyty DVD.

Twój film może wyglądać profesjonalnie... zobacz galerię exclusive

Kalkulator cenowy

Koszt nagrania filmu:
15 zł*

Twój film zapisany na VHS
o długości 1 godzin(y)
zostanie przegrany na
1 płyt(y) DVD.
Wybrałeś usługę
tak jak leci

Usługa
Źródło
Długość
Wynik
Menu DVD
*W cenę wliczony jest markowy nośnik DVD/CD. Każda kaseta jest liczona osobno. Sumowanie po czasie następuje przy zamówieniach większych niż 30 godzin.

Gościmy

Aktualnie jest 67 gości online